TAP336M016SCS
TAP336M016SCS
AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 33uF 20% Radial
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
TAP334K035BRS
TAP334K035BRS
AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.33uF 10% Radial
Data Sheet
TAP334K035BRW
TAP334K035BRW
TAP334K035CCS
TAP334K035CCS
TAP334K035GSB
TAP334K035GSB
TAP334K035SRS
TAP334K035SRS
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V .33uF 10% AMMO PK
TAP334K050CCS
TAP334K050CCS
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 0.33uF 10% Radial